Wybierz język:

Mapa interaktywna

Aleja Kasztanowcowa w Komorznie Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Brzezinkach Kościół Ewangelicki w Gierałcicach Kościół Ewangelicki w Wołczynie Kościół św. Jadwigi w Komorznie Kościół św. Piotra i Pawła w Rożnowie Kościół św. Michała w Skałągach Kościół św. Franciszka w Szumie Kościół Nawiedzenia Matki Boskiej w Szymonkowie Kościół św. Bartłomieja w Świniarach Wielkich Kościół św. Anny w Wąsicach Kościół Podwyższenia Krzyża Św. w Wierzbicy Dolnej Kościół św. Jacka w Wierzbicy Górnej Kościół św. Trójcy w Krzywiczynach Kościół Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej w Wołczynie Piramida w Rożnowie Wycieczki rowerowe Spływy kajakowe Kościół św. Teresy w Wołczynie Wołczyn z "lotu ptaka"
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, Europa inwestująca w obszary wiejskie. Lokalna grupa działania: Stowarzyszenie LGD "Dolina Stobrawy"
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.